TWİTTER’DA TT OLMANIN FİYATI NEDİR? NASIL OLUNUR?

No Comments

TWİTTER’DA TT OLMANIN FİYATI NEDİR? NASIL OLUNUR?

Sosyal medya siteleri günümüzde neredeyse her insan tarafından kullanılmaktadır. İnsanlar günlük hayatı takip etmek, keyifli vakit geçirmek ve arkadaşları ile iletişim halinde kalabilmek adına bu sosyal medya sitelerinde kullanmaktadırlar. Twitter’da sık kullanılan sosyal medya siteleri arasındadır. Kullanıcı sayısı oldukça yüksektir ve bu sayı her geçen gün daha fazla bir artış göstermektedir. Twitter sadece ülkemizde değil dünyada da oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Twitter’da sadece kişisel hesaplar değil resmi kurumlara ait hesaplar, şirket ve firma hesaplarında yer almaktadır. Bu sosyal medya sitesi sayesinde hesabı bulunan her kullanıcı ve her yer ile daha kolay iletişim kurma fırsatı sağlanmaktadır.

TT olmak durumu Twitter kullanıcıları tarafından bilinmektedir. Trend topic olmanın kısaltması olan TT Twitter’da fenomen olma ve Türkiye gündeminde olma anlamları taşımaktadır. Trend topic sadece Türkiye değil dünya gündeminde de konuşulmak anlamına gelir. Türkiye üzerinden Twitter’a bağlanan bir kişinin attığı tweet ile trend topic olmak istiyorsa ilk önce Türkiye gündeminde yer alacaktır. Daha sonra attığı tivitin etkileşim miktarına bağlı olarak dünya gündeminde de görülme ihtimali artış göstermektedir.

Trend topic ile Twitter’da TT listesine girme sadece kişisel hesaplarını değil firmaların, şirketlerin ve hatta siyasi kişilerin de kullandığı bir durumdur. Özellikle firma ve şirketler reklamlarını Türkiye’de ve dünyada yapabilmek adına trend topic olmak istemektedirler. Trend topic olup Twitter’ın TT listesine girdiğinde daha çok kişi tarafından görüntülenme sağlayacağı için ulaştığı insan sayısı da artış göstermektedir. Hatta günümüzde diziler bile bu uygulamayı kullanmaktadır. Verdikleri bir etiket ile dizi izleyicilerinin aynı konu üzerinden konuşmasını sağlayarak binlerce tweet atılmasına ve bu atılan tweetlerle beraber dizi ekibinin verdiği etiketin TT listesine taşınması sağlanmaktadır. Bu durum oldukça günümüzde kullanılmaya başlanmıştır. Twitter trend topic hizmeti nin de günümüzde bu konuda vermiş olduğu hizmetler ve sağlamış olduğu kolaylıklar ile de Twitter da trend topic olmak son derece popüler bir hale gelmiştir.

Twitter Da TT Listesine Girmek Nasıl Olur?

Twitter’da bulunan TT listesine girebilmek için atmış olduğunuz tweeti oldukça çok sayıda etkileşim alması gerekmektedir. Yani attığınız tweeti farklı hesaplarda çok sayıda yorum gelmeli, beğeni ve retweet yapılmalıdır. Bu durumlar gerçekleştiğinde tivitiniz Türkiye ve dünya gündeminde TT listesine girebilir. Tabii ki bu kadar etkileşim almak söylenildiği kadar kolay bir durum değildir. Özellikle kişisel bir Twitter hesabının takipçi sayısı da az olduğunda daha da zor bir hal almaktadır. Çünkü hesabınızdaki takipçi sayısı az olduğunda attığınız tweeti gören hesap sayısı da az olacaktır. Bu durumda da tivitin etkileşim alacağız sadece belirli rakamlar arasında kalacaktır. Bu nedenle herhangi bir Twitter trend topic hizmeti almadan attığınız tweetin TT listesine girmesini istiyorsanız belirli durumları sağlamanız gerekecektir.

Öncelikle twit atacağınız konuya bir başlık yani yapacağınız bir etiket bulmanız gerekecektir. Bu etiketin daha önce kullanılmamış ve özgün olması daha çok etkileşim alması için gereklidir. Twitin içerisine başlık olarak kullanacağınız etiketi hashtag “#” koyarak yazabilirsiniz. Başında hashtag olan etiket yazısı arada boşluklar olmadan bitişik şekilde yazılmalıdır. Bu şekilde tivitinizi hazırladıktan sonra atabilirsiniz. Tabii ki twit attıktan sonra TT listesine girebilmesi adına etkileşim alması gerekmektedir. Ne kadar çok etkileşim olursa TT listesine girme şansı da o kadar artmaktadır. Etkileşim sayısı çok olmalıdır. Yani 1000’leri ifade eden rakamlardan bahsetmekteyiz. Bunun altında etkileşim alan tweetler genellikle TT listesine girememektedir. Tabii ki bahsettiğimiz bu etkileşim sayısı Twitter’ın kullanım saatine göre de farklılık göstermektedir. Twitter’ın yoğun olarak kullanıldığı saatlerde alınması gereken etkileşim sayısının da artması gerekmektedir. Siz tweetiniz attıktan sonra tivitin altına gelen yorumların da farklı hesaplardan gelmesi gerekiyor. Yani aynı hesap üzerinden sürekli twit atılması tivitinizi trend topic olması için yeterli değildir. Farklı hesaplardan gelen yorumlar trend topic için etki yaratmaktadır. Eğer attınız tivitin altına bu binlerle ifade edilen yorum sayısını farklı hesaplardan alamazsınız tivitinizin de trend topic olması oldukça zordur. Fakat siz yine de trend topic olmak istiyorsanız sizin için başka bir yol daha bulunmaktadır. Twitter trend topic hizmeti veren firmalar ile oldukça kısa sürede TT listesindeki etiketinizi en kısa sürede görebilirsiniz.

Twitter trend topic hizmeti veren firmalar belirli bir ücret karşılığında sadece 15 dakika gibi kısa bir sürede size TT garantisi vermektedir. Bizler de firma olarak Twitter trent topic hizmeti almak istediğinizde sizlere yardımcı olmaktayız. Twitter’da trend topic hizmeti firmamız tarafından garantili bir hizmettir ve belli bir ücret karşılığında verdiğimiz bu hizmet ile birkaç dakika sonra Türkiye ve dünya gündeminde tivitinizi görebilirsiniz. Titizlik ile yapılan çalışmalar sonucunda istediğiniz verimi %100 alınmaktadır.

Twitter Trend Topic Olma Fiyatı

Biz firma olarak ücretli trend topic hizmetini sizlere vermekteyiz. Ücretlerimiz uygun olup sizin istediğiniz tivitin durumuna göre de değişkenlik göstermektedir. Ama herhangi bir makul twit için sizinle yaptığımız görüşmeler sonrasında fiyat alabilirsiniz.

Twitter’da trend topic olmak için bir fiyat almak istiyorsanız internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yapılan görüşmeler sonrasında sizlere en uygun fiyat verilecektir. Sizlerle yaptığımız çalışmalarda en az 1 saat TT listesin de kalma garantisi vermekteyiz. Twitter’da gündem çok hızlı bir şekilde değişir. Fakat sizlere verdiğimiz bir saatlik bu garanti listesi Twitter için oldukça uzun bir zamandır. Yani 1 saat TT listesinde kaldığınızda ulaşacağınız kullanıcı sayısı oldukça fazla olacaktır. Bu durumda 1 saat sonra TT listesinden düşseniz bile TT listesi sırasında twetinize yapılan yorum, beğeni ve paylaşımlar sayesinde kişilerin sayfasına düşmeye devam edeceksiniz. Attığınız tweetin ilgi çekecek durumuna göre bu durum TT listesinden düştükten sonra birkaç saat hatta gün olarak böyle devam edebilir. Tamamen tivitin içeriği ile alakalı bir durumdur.

Twitter trend topic hizmeti ile alakalı bir çalışmayı firmamız ile yapmak istediğinizde bizlere bildirmeniz gereken hangi gün ve hangi saatte trend topic olmak istediğinizdir. Ödeme konusunda anlaşılıp ödeme yapıldıktan hemen sonra trend topic çalışmalarına başlanır. Ve bu çalışmalar oldukça kısa sürede gerçekleşir. Yaklaşık 15 dakika gibi kısa bir sürede TT listesine çıkabilirsiniz. Firmamız TT listesine girebileceğinize dair size garanti vermektedir. Eğer listeye girememe gibi bir durum söz konusu olduysa firmamız tarafından karşınıza iki seçenek sunulmaktadır. Twitter kaynaklı bir sorun söz konusu ise gerçekleşecek işlemin ertelenmesi olabilir. Sizin istediğiniz başka bir gün ve başka bir gün saatte trend topic işlemi o zaman gerçekleştirilir. Ya da başka bir sıkıntıdan dolayı TT listesine girememe gibi bir durum söz konusu olursa da firmamız tarafından paranız iade edilmektedir.

Firmamız hesabınız ile alakalı hiçbir şifreyi sizden istememektedir. Yani hesabınızın güvenliğini sarsacak hiçbir durum söz konusu değildir. Uygun fiyatlar ve güvenli ödeme seçenekleri ile de sizlere kolaylıklar sağlanmaktadır.

 

Twitterhizmetim

Twitterhizmetim.com ile başarılı sosyalmedya hizmetlerine kavuşacaksınız

Trendtopic Olun

Paranızla trendtopic olmak istiyorsanız tam doğru noktadasınız. Hemen bizimle iletisime geçin !

E-Bültenimize Abone Olun!

Diğer Blog Yazılarımız

Tümünü Görüntüle