TWİTTER’DA TREND TOPİC HİZMETİ NASIL ALINIR? NE İŞE YARAR?

No Comments

TWİTTER’DA TREND TOPİC HİZMETİ NASIL ALINIR? NE İŞE YARAR?

Sosyal medya siteleri internetin en popüler siteleridir. Twitter, Instagram, Facebook başta olmak üzere sosyal medya kullanan insan sayısı çok fazladır ve bu sayı gün geçtikçe de artmaktadır. İnsanlar bu siteyi vakitlerini geçirmek için kullanabilecekleri gibi popüler olmak için de tercih eden insan sayısı oldukça fazladır. Yani o site içinde paylaştığınız bir şeyin diğer insanlar tarafından fazla görüntülenmesi popülerliğini artırmaktadır.

Twitter’da yazdığınız yazının yani paylaştığınız postun diğer hesaplar tarafından fazla sayıda görüntülenmesi ve diğer insanlara öneri olarak çıkma işlemine trend topic adı verilmektedir. Diğer sosyal medya platformlarında farklı isimlerle anılabilecek olan popüler olma olayı Twitter’da trend topic olarak tanınır. Twitter’da insanlar gün içerisinde olan şeyleri paylaşabileceği gibi gündem olan konular hakkında da yazmaktadır. Örneğin çok sevilen bir program hakkında bir hashtag açarak yazmaya başladığınız da ve diğer insanların da bu hashtagi kullanarak twit atmaları ile hashtag ile etiket yapılan konu Türkiye gündeminde gösterilmeye başladı. Yani bu sayede diğer insanlara bu konu başlığının önerilmesi yapılır.

Günlük hayat içerisinde sakin Twitter kullanıcıları olduğu gibi Twitter’da gündemi takip eden ve gündem oluşturmak isteyen Twitter kullanıcı sayısı da fazladır. İnsanların bazıları trend topic olmak için tweetler atsa da başarılı olamaz ve gündeme düşmesi de mümkün olmaz. Twitter trend topic hizmetleri bu nokta da tercih edilmeye başlanır. Bu hizmeti veren bir takım firmalar bulunmaktadır. Tabii ki bu firmaların hepsi kaliteli hizmet vermesi beklenemez. Kimisi bu durumu kullanarak insanlar üzerinden para kazanmaya çalıştığı için doğru bir firma üzerinden bu hizmeti almak son derece önemlidir. Çünkü bot hesaplar üzerinden trend topic olmanız söz konusu değildir. Türkiye gündemi için gerçek kullanıcı hesapları istenmektedir. Açtığınız etiket üzerinden gerçek hesaplar ile yapılan yorumlar size Türkiye gündeminde taşıyacaktır.

Twitter Da Trend Topic Nasıl Olur?

Çok sayıda Twitter kullanıcısı için trend topic olmak oldukça önemlidir. Çünkü bu sayede hem gündemde olurken takipçi sayınızda da artış görülebilir. Bazı kişiler yazdığı konunun önemini bu şekilde vurgulamaktadır. Trend topic olduğunuzda Türkiye gündemine düşeceğiniz için söylediğiniz ve yazdığınızda oldukça fazla sayıda insana görüntülenecektir.

Twitter trent topic hizmeti almak Twitter’da gündem de olmak için yapılacak en doğru çalışmadır. Sizlere vereceğimiz en kaliteli hizmet sayesinde twitleriniz trend topic olarak Türkiye gündeminde görüntülenecektir. Trend topic olmak da şu şekilde olmaktadır.

Trend topic olmak için atacağınız twitteki bulacağınız başlık önemlidir. Başlıktan kastettiğimiz belirli bir etiket halinde olan seçilen hashtag ile yazılan konudur. Seçeceğiniz popüler bir başlık sizi gündeme taşıyacaktır. Etiket yaparken yazacağınız başlığın başına # koymanız gereklidir. # bilgisayarınızdan da telefonunuzdan da yapabilirsiniz. # koyduktan sonra daha önce tercih edilmemiş popüler olmamış orijinal bir başlık daha dikkat çekici olacaktır.

# ile attığınız twitiniz de tek bir popüler konu yani tek güreşte kullanmaya dikkat etmelisiniz. Ayrıca popüler bir konu hakkında # kullanarak atacağınız diğer twetler de doğru bir şekilde yazdığınıza emin olmalısınız. Twit atarken yapacağınız fazladan bir # twitin konusunu böylece için böyle bir durum önerilmez.

Trend topic olmak da önemli olan Twitter’da yazdığınızın diğer insanlar tarafından daha fazla görülmesi, yazdığınız konu hakkında konuşulması ve yazdığınız tivitin altına yapılan yorumlara yazıyla cevap verilmesidir. Bu durumun sağlandığında trend topic olma işlemi gerçekleşir.

Trend topic olmak sadece kişilerin değil markaların da kullandığı bir yoldur. Büyük firmalar ya da televizyonda geçen bir dizide trend topic olarak kişiler reklam alma işlemleri yapmaktadır. Böylelikle trend topic olarak para kazanan insan sayısı da artmaktadır. Bu işin popülerliğinin yanı sıra bir de maddi boyutu bulunmaktadır. Bu maddi boyutu göz önünde bulundurarak trend topic olunabilir. Bu işten para kazanmak isteyen trend topic olmanın ciddiyetini kavramış kişilere Twitter trend topic hizmeti ile yardımcı olunmaktadır. Bu konuda çalışma yapmak için en doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız. Öncelikle nasıl bir çalışma istediğinizi görüştükten sonra sizler için en uygun ve en kaliteli hizmet verilmektedir.

Trend Topic Hizmeti İçin En İyi Yerdesiniz

Twitter trend topic hizmeti almak istiyorsanız bu konuda uzman ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Trend topic olmak yapılan bazı çalışmalar ile mümkün olabilir. Fakat takipçi sayısı az olan ve yazdığı twitlerin görüntülenme sayısı az olan kişiler ne kadar zorlasalar da trend topic olarak gündeme çıkamaz. Özellikle takipçi sayısı az olduğunda bu durum oldukça imkansız bir hal almaktadır. Çünkü koyduğunuz etiket ile trend topic olunabilmesi için tivitin altına yaklaşık 500 farklı hesaptan yorum yapılması gereklidir. Yapılan 500 farklı yorumdan sonra Türkiye gündeminde görüntülemeniz olmaz fakat kişi önerilerinde  çıkabilir. Türkiye gündeminde trend topic olabilmesi için 600 farklı hesaptan tivitin altına yorum gelmesi gerekir. Bu gelen yorumların gerçek hesapları ait olup bot hesapların yorumları geçerli sayılmamaktadır. Sizlere şuan bahsettiğimiz yorum sayısı Twitter’ın az kullanıldığı zamanlar için geçerlidir. Twitter’ın yoğun olarak kullanıldığı zamanlarda bu tweet sayısının iki ya da üçe katlanması en azından gerekli olmaktadır. Çünkü yoğun saatlerde atılan tweet sayısı ve yapılan yorumlarda arttığı için öne çıkmak adına tivitin altındaki yorum sayısının da sürekli artması gereklidir. Yani attınız tivitin altına farklı hesaplardan yaklaşık 1000- 2000 twet gelmesi gereklidir. Bu durum hiç kolay değildir. Hatta takipçi sayısı az olan kişiler için bu durum imkansız bile sayılabilir.

İşte sizler için imkansız gibi görünen bu durumu imkanlı hale getirmek Twitter trend topic hizmetiyle bizlerin işidir. Tam bu noktada sizlere trend topic hizmeti vererek istediğiniz zaman diliminde Twitter’da gündem olabilirsiniz. Yapacağınız doğru bir seçim sayesinde Twitter’da gündem olmak işte bu kadar kolaydır. Sizler tivitin ne zaman ve hangi tarihte yayınlanmasını bizlere bildirdikten sonra yapılacak olan çalışmalar ile sizlere olumlu ve verimli sonuçlar sunmaktayız.

Twitter Trend Topic Uygulamasını Fiyatlandırması Nasıl Olmaktadır?

Firmamıza ulaşabileceğiniz iletişim numaraları bulunmaktadır. Bu iletişim numaralarımız da istediğiniz her an istediğiniz soruyu firmamıza sora bilirsiniz. Ayrıca canlı destek hattımız günün her saatinde açık olup da sizlere yardımcı merak ettikleriniz hakkında yardımcı olmaktayız. Twitter trend topic hizmeti satın aldığınızda her türlü ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Twitter trend topic hizmetinde farklı paketler bulunmaktadır. Öncelikle günün hangi saatinde nasıl bir hizmet almak istediğinizi belirledikten sonra bu konuya uygun bir paket sunumu sizlere yapılmaktadır. Seçim yaptığınız paketler içerisinde farklı kişi sayıları bulunmaktadır. Bu kişi sayıları sizin trend topic olmanız için yorum yapacak olan kişi sayıları belirtmektedir. Siz seçiminizi yaptıktan sonra paket tanımlaması ile çalışmalara başlanıp 1 saat Türkiye gündemi listesinde kalmanız sağlanmaktadır. Bu konuda firmamız sizlere garanti vermektedir ve eğer aksi bir durum olursa, yani 1 saatten az listede kalma ya da Türkiye gündemi listesine girememe gibi bir durum söz konusu olduğunda paranız geri ödenmektedir.

 

Twitterhizmetim

Twitterhizmetim.com ile başarılı sosyalmedya hizmetlerine kavuşacaksınız

Trendtopic Olun

Paranızla trendtopic olmak istiyorsanız tam doğru noktadasınız. Hemen bizimle iletisime geçin !

E-Bültenimize Abone Olun!

Diğer Blog Yazılarımız

Tümünü Görüntüle