Twitter TT Hizmeti ve Milyonlarca İnsana Kısa Sürede Ulaşma İmkanı

No Comments

Twitter TT Hizmeti ve Milyonlarca İnsana Kısa Sürede Ulaşma İmkanı

Sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Twitter farklı olan TT özelliği ile dikkat çekmektedir. TT, trendtopic ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Trend topic ise en basit ifade ile gündemde olan konular anlamına gelmektedir. TT denilince insanların aklına Türkiye gündemi gelmekte ve bu listede yer alan konular o anda konuşulan en popüler konulardır. Twitter tarafından sunulan bu özellik kullanıcıları hem bilgilendirmekte hem de konulara sevk etmektedir. TT hizmeti ise bu özelliği farklı şekilde kullanmaktadır. Twitter TT hizmeti sayesinde TT listesine istenilen konular eklenebilmektedir. Belli bir süreliğine eklenen konularla kimi zaman tanıtım yapılmakta kimi zaman ise bir talep dile getirilmektedir.

Twitter diğer sosyal medya platformlarından farklı bir özelliğe sahiptir. Burayı herkes kullanmaktadır yani devlet yöneticilerden siyasetçilere, sanatçılardan sporculara, normal vatandaştan öğretim görevlilerine varıncaya kadar her kesimden insan burada yer almaktadır. Dolayısıyla da insanlar buradan bir takım taleplerini direkt olarak muhataplarına iletmektedir. Ayrıca buradaki taleplerin bir kısmı siyasetçiler tarafından direkt gündeme alınmakta ve bu sorunlar çözülmektedir. Twitter TT hizmeti bundan dolayı son derece önemlidir. TT listesine bir konunun ya da etiketin girebilmesi için o zaman diliminde o etiket ile çok sayıda tweet atılması gerekmektedir. Bazen 500 bazen ise 750 kişinin aynı etiketli tweetleri atması sonucunda o etiket TT listesine girmektedir. Dolayısıyla da TT olmak kolay bir işlem değildir.

Twitter TT hizmeti sayesinde TT olmak son derece kolaydır ve ortalama 15 dakika sürmektedir. 15 dakika içinde TT olunabilmekte ve böylece etiket kısa bir sürede milyonlara duyurulmaktadır. Listeye giren etiket, TT olma saatine bağlı olarak 250 binden 10 milyona kadar insana ulaşabilmektedir. Bu da çok ciddi bir rakam olduğu için farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Bu hizmetten yararlanabilmek için profesyonel hizmet veren kişilerden alınması gerekmektedir. Bu kişiler garantili olarak hizmet vermekte ve dolayısıyla da paranın boşa gitmesi gibi bir olumsuzluk yaşanmamaktadır. Profesyonel olmayan kişilerden alınan hizmetlerde ise durum biraz daha olumsuz olabilmekte ve ödenen ücretin boşa gitmesi söz konusu olabilmektedir.

Twitter TT Hizmeti ve Özellikleri

TT listesi o anda konuşulan konuları içermektedir. Dolayısıyla da burası sürekli olarak güncellenmektedir. Yani popülerliğini yitiren konular bir süre sonra listede arka sıralara düşmekte ve son olarak da listeden tamamen çıkmaktadır. Twitter TT hizmeti verilirken bu durum belirtilmekte ve en az 1 saat listede kalacağı garanti edilmektedir. Dolayısıyla da hizmet olan kişilerin beklentileri etkin olarak karşılanmaktadır. İstenilen etiketin listede uzun süre kalması daha fazla insan tarafından görülmesine neden olmakta ve bu da ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Bunun dışında hizmet verenler tarafından 7/24 destek sağlanmakta ve istenilen saatlerde TT listesine etiketler sokulabilmektedir.

Twitter TT hizmeti sayesinde yapılan tanıtım ve reklamlar çok etkili olduğundan adeta bu alanda ciddi bir savaş yaşanmakta ve insanlar etiketlerini TT listesine sokmak için yoğun bir çaba harcamaktadır. TT hizmeti ise bu çabaya gerek olmadan ücret ödemek suretiyle istenilen etiketin listeye eklenmesini sağlamaktadır. Ödemeler kredi kartı, EFT ve havale ile yapılabilmektedir. Son derece güvenli bir şekilde ödeme yapılmakta ve insanlar böylece çok daha rahat bir şekilde bu hizmeti almaktadır. TT hizmeti genel olarak bu şekildedir ve bu hizmete olan talep her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Twitterhizmetim

Twitterhizmetim.com ile başarılı sosyalmedya hizmetlerine kavuşacaksınız

Trendtopic Olun

Paranızla trendtopic olmak istiyorsanız tam doğru noktadasınız. Hemen bizimle iletisime geçin !

E-Bültenimize Abone Olun!

Diğer Blog Yazılarımız

Tümünü Görüntüle