Twitter TT Hizmeti Satın Al

No Comments

 

Twitter TT Hizmeti Satın Al

Sınırlı karakter sayısı ile paylaşım imkanı sunan ve milyonlarca kullanıcısı ile dünyanın en popüler sosyal medya ağlarından olan Twitter, son dönemlerde ülkemizde de büyük ilgi görmektedir. Pek çok alanda konuların işlendiği Twitter sayesinde milyonlarca kullanıcıya ulaşılabilir, birçok başlık altında fikir aktarılabilir. Twitter’in hayatımıza kattığı kelimelerden biri de Trend Topic veya TT dir. Platformda büyük ilgi gören Trend Topic, kullanıcıların yarattığı başlıklardan oluşur. Bu başlıklar Twitterda etiket veya hashtag adını alır. Kullanıcılar tarafından oluşturulan etiketler, zamanla diğer kullanıcılar tarafından da devamlı yorum aldığı zaman popüler olur ve Twitter’ın meşhur Trend Topic listesine girer. Markalar, şirketler, blog tanıtımları için reklam olanağı sağlayan liste, son dönemlerde özellikle Twitter TT hizmeti satın al başlığı ile sunulan olanaklarla aslında ne kadar önemli bir alternatif olduğunu da kanıtlamaktadır.

 

Twitter Trend Topic Listesi

Twitter tarihinde ilk meşhur etiket, San Diego yangınlarında açılan sandiegofire adlı başlıktır. Trend Topicler sayesinde en çok tartışılan ve en çok bilinen konu başlığını açma imkanına sahipsiniz. Bu etiketlerin sebep olduğu aktif tartışmalar, konuya dikkat çeker ve daha fazla insana ulaşır. Bir etiketin Trend Topic haline gelmesi için gerekli olan şartlar vardır. Öncelikle sizi takip eden kişi sayısının çok olması gerekir. Çünkü amaç, daha fazla kullanıcıya ulaşmaktır. Örneğin, bir etiket açtınız diyelim. Bu etiketi sürekli tweetlerinize yerleştirmeniz, başlığı Trend Topic listesine taşımaz. Kullanıcılar genelde etiketi her tweetlerine koyduklarında daha TT olacağını düşünürler ancak bu doğru değildir.

 

Etiketlerin belli bir kitleye ulaşması gerekir ancak bu kitlenin 20 30 kişi değil daha çok insandan oluşması şarttır. Yani Trend Topic listesine girebilmek için tweetlerin sayısından çok, kaç kişi tarafından aynı etiket altında tweet atıldığı önemlidir. Etiketinizi ne kadar çok insan atarsa o kadar yaygın olacaktır ve daha fazla kişiye ulaşacaktır. Aynı zamanda, bir diğer şart daha fazla insanın etiketinizi devamlı tweetlemesidir. Yani, kısa sürede birçok insan açtığınız etiketle ilgili tweetler atmalıdır. Örnek verecek olursak diyelim ki, Oscar gecesindesiniz. Twitter kullanıcılarının sizin hakkınızda aynı başlık altında tweet atması sonucu Twitter’ın en popüler ismi olursunuz ve Trend Topic listesine girersiniz. Bununla birlikte, Yukarıda da belirttiğimiz gibi Twitter TT hizmeti satın al başlıkları altında da platformun bu olanağından yararlanabilirsiniz.

 

Trend Topic Hizmetleri

Kısacası, Twitter TT hizmeti satın al sizi daha fazla kişiye ulaştırır.Türkiye’de hergün 100 den fazla konu Trend Topic listesine girmektedir. Twitter hesabınızın ana sayfa sağ kısmında yer alan Trend Topic listesi, bu anlamda oldukça önemlidir. Bu sayede, platformda belirlediğiniz etiket veya hashtag, ülke gündeminde yer alır ve tüm Türkiye ana başlığınızı görür. Son dönemlerde Twitter’ın ülkemizde bu kadar yaygın olması sonucu, Twitter TT hizmeti satın al başlığı altında sunulan alternatifler de bir hayli artmıştır. Hizmetin temel amacı, açtığınız etiketin çok kısa sürede Trend Topic listesine girmesini sağlamaktadır. Bu açıdan, ücretli olarak verilen hizmetler genellikle farklı paketlerle sunulur. Bloggerlar, kendi markalarını reklam etmek isteyenler, politikacılar, şirketler Twitter’ın Trend Topic hizmeti sayesinde daha fazla kişiye ulaşmak için bu ücretli paketleri alırlar. Bu sayede, tüm Twitter kullanıcılarının dikkatini çeker ve onların görebildiği bir yerde reklamlarını yaparlar.

 

Trend Topic listesine giren etiketlerin bu listede kalma süreleri de paketlere göre belirlenir. Twitter TT hizmeti satın al kategorisinde en minimum paket, listede bir saat kalma hakkı tanır. Aslında, tanıtım için kolay ve ucuz bir yol sunan hizmet, kullanıcıların da tanıtılan konu hakkında kısa sürede bilgi almasını sağlar. Türkiye’nin gündeminde yer alarak daha fazla kişinin ilgi alanına girmek, bir anlamda başarılı bir reklam yöntemi. Hizmetin en iyi yanlarından biri de ödeme yapıldıktan çok kısa süre sonra işlemin başlatılması ve müşterinin belirlediği tarih ve saatte etiketin listeye girmesidir. Bu anlamda, güvenli ve başarılı bir hizmet söz konusudur.

Twitterhizmetim

Twitterhizmetim.com ile başarılı sosyalmedya hizmetlerine kavuşacaksınız

Trendtopic Olun

Paranızla trendtopic olmak istiyorsanız tam doğru noktadasınız. Hemen bizimle iletisime geçin !

E-Bültenimize Abone Olun!

Diğer Blog Yazılarımız

Tümünü Görüntüle