TWİTTER TREND TOPİC HİZMETİ- TWİTTER DA NASIL TT YAPILIR?

No Comments

TWİTTER TREND TOPİC HİZMETİ- TWİTTER DA NASIL TT YAPILIR?

Günümüz de her geçen gün artan Twitter kullanıcıları ile beraber Twitter hakkında daha çok şey duymaya başladık. İnternet üzerinden kullanabileceğimiz çok fazla internet sitesi vardır ama adını en sık duyduğumuz siteleri sosyal medya siteleri olmaktadır. Twitter da bu sosyal medya siteleri arasında yoğun olarak kullanılanlar arasındadır. 2006 yılında kullanılmaya başlanan Twitter’ın kullanıcı sayısı her geçen gün artış göstermektedir. İnsanların Twitter’ı yakından tanıması ile beraber kullanıcı sayısı daha fazla artmıştır ve kullanıcı sayısının artması ile beraber yüksek takipçi sayısına sahip insanlar da ortaya çıkmaya başlamıştır. İnsanlar Twitter kullanmaya başladığında yüksek takipçi sayısı olan ve fenomen adıyla anılmaya başlayan insanların daha avantajlı olduğunu görmeye başlamıştır. Bunun farkına varan insanlar takipçi sayılarını arttırarak bu insanlar gibi olmak istemektedir. Twitter’da yüksek takipçi sayısıyla beraber daha fazla insana hitap etme şansını yakalamış olmaktasınız. Çünkü sizi takip eden, takip eden insanların yazdığınızı beğenmesi ile takipçilerinizin arkadaşları bile yazdıklarınızı görmektedir. Daha fazla insana hitap etmenin hem maddi hem de manevi avantajları bulunmaktadır. Yüksek takipçiye sahip fenomenler bu avantajlardan yararlanmaktadırlar. Normal bir takipçi hesabi ile takipçi sayınızı arttırmak için çalışmalar yaptığınızda bu durumu zor ve oldukça zaman alıcı olabilir. Fakat Twitter trend topic hizmetleri sayesinde zaman alıcı bu işlemi oldukça kısa sürede halledebilirsiniz.

Twitter kullanıcıları Twitter içerisinde TT olma gibi bir laf kullanmaktadır. Trend topic olmanın kısaltması olan TT pek çok insanın olmak istediği ve bu konuda çalışmalar yaptığı bir alandır. Çünkü trend topic olduğunuzda hitap ettiğiniz insan sayısı çok fazla olmaktadır. Trend topic olarak Twitter’ın Türkiye gündemine düşmekte ve yazdığınız yazı bu gündem içerisinde yer almaktadır.

Twitter Da Nasıl TT Yapılır?

Bazı noktalarda doğru bir şekilde takip ettiğinizde Twitter’da trent topic olabilirsiniz. Twitter’da trend topic olduğunuzda Twitter’ın TT listesine girebilir ve bu liste aracılığı ile daha çok insana görünebilirsiniz. Twitter’da trend topic listesine girmek istiyorsanız öncelikle daha önce kullanılmamış, özgün ve dikkat çekici bir konu bulmanız gerekmektedir. Konuyu bulduktan sonra atacağınız twet içerisinde hashtag yaparak bir etiketli başlık yazarak tweti atabilirsiniz. Yaptığınız bu etiket TT listesinde görünecek olan ve diğer insanların da kullanabileceği, bu sayede daha fazla gündem olunmasını kolaylaştıracak olan başlıktır. Tabii ki sadece bir etiket ve güncel bir fikir bulmak da trend topic olunmuyor. Bu attınız tivitin altına Twitter’ın kullanım saatine göre belirlenen fakat yinede yüksek bir rakamları belirten yorum sayısı olması gerekmektedir. Tivitinizin altına ne kadar çok farklı hesaptan o kadar çok yorum gelirse trend topic olma ihtimaliniz de o kadar artmaktadır. Aynı hesaptan gelen yorumların bir değeri olmayacaktır. Yani aynı hesap üzerinden bilmiyorum bile yapılsa değerlendirmeye alınmaz. Önemli olan daha çok kişinin yani farklı hesabın aynı konu üzerinden konuşmasıdır. Twitter trend topic hizmetleriyle sadece birkaç dakikada gerçekleştirilecek olan bu işlem için sizlerin attığınız twit için bu kadar yorum almanız gerekmektedir. Twit atmak için bulduğunuz konuya sadece bir etiket yapmanız önerilmektedir. Kişiler daha çok kişinin görebileceğini düşünerek aynı twit içerisinde birkaç etiket yapıp paylaşım yapmaktadır. Fakat bu durum önerilmez ver iki etiketli tweetler her zaman göz ardı kalmaktadır. Ayrıca paylaşımınızın içerisine herhangi bir internet linki, internet adresi ya da fotoğrafın bulunması da istenmemektedir. Farklı bir konu bularak veya gerekli sayıdaki farklı hesaptan yorum aldığınızda sizlerde Türkiye gündemindeki trend topic listesine girebilirsiniz.

Çok sayıda kullanıcının girmek istediği ve pek çok uğraş sonucunda kiminin giremediği TT listesi sürekli güncellenen bir listedir. Yani TT listesine girdiğiniz de günlerce o listede kalmıyorsunuz. Trend topic listesinde kalınan süre ortalama 1 saat civarında iken maksimum da 2 saati bulmaktadır.

Trend Topic Hizmeti İle En Kısa Süre De Trend Topic Listesine Girin

Kendi uğraşlarınız ile Twitter’da trend topic listesine girmek oldukça zordur. Yani bu durum için baya bir çaba harcamak, en dikkat çekici konuyu bulmak, konu için doğru etiketi bulmak, en doğru zamanda twiti atmak ve yüksek takipçi sayısına sahip olmak gereklidir. Bu durumların hepsini ya da yüksek oranda çoğunu bir arada yaptığınızda Twitter’da ki Türkiye gündemi olan TT listesine girebilirsiniz. Fakat bunlarla uğraşmak istemiyor bir yandan da trend topic olmak istiyorsanız Twitter trend topic hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bizlerle yapacağınız çalışma neticesinde oldukça kısa sürede Twitterdaki trend topic listesinde kendi adınıza görebilirsiniz. Bu konuda uzman bir ekip olduğumuz için size en az 1 saat listede kalma garantisi vermekteyiz. 1 saat liste de kalma Twitter için uzun bir zaman dilimidir ve bu zaman dilimi içerisinde trend topic listesinde görüntülemeniz de artacağı için takipçi sayınızı katlayabilirsiniz. Twitter’da takipçi sayısının artması avantajlı bir durumdur ve yazdığınızı gören insan sayısı takipçilerinize de beraber artmaktadır. Pek çok sayıda Twitter fenomeni artan bu takipçi sayılarının avantajlarını kullanarak Twitter fenomeni olmuşlardır. Twitter fenomeni olmak eğlenceli bir iş olmasının yanı sıra reklam çalışmalarında da tercih edilmenizin sebebi olmaktadır. Böylelikle bir sosyal medya platformu olan Twitter’da eğlenceli vakit geçirirken bir yandan da reklam çalışmaları ile kendinize gelir elde edebilirsiniz. Yani sadece 1 saat Twitter’ın TT listesinde kalıp artan takipçilerinizin böyle olumlu işlerde kullanabilirsiniz.

Sizlere uzman bir Twitter trend topic hizmeti veren firmamız 15 dakika gibi kısa bir sürede Twitter TT listesine girmenize sağlamaktadır. Firmamız ile yaptığınız görüşmeler neticesinde en doğru bilgileri firmamızdan alabilir karar verdikten sonrada hemen istediğiniz zaman için çalışma başlatılmaktadır.

Siz İsteyin Ve Sizi Hemen TT Listesine Sokalım

Twitter trend topic hizmetleri konusunda kendisine oldukça güvenen firmamız sizinle yaptığımız görüşmelerden sonra bizlere istediğiniz saati ve günü söylediğiniz takdirde belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde size Türkiye gündemini sitesine twitleriniz ile sokmaktayız. Sizlerin hazırlayıp verdiği tweetler istediğiniz zaman diliminde TT listesine girmek için gönderimi yapılmaktadır. Garantili çalışmalar yapan firmamız eğer yaşanacak herhangi bir aksilik durumu için sizlere parayı iadesi garantisi vermektedir. Ya da o gün için herhangi bir Twitter da sıkıntı durumu söz konusu ise de verdiğiniz siparişin ertelenmesi ve bir sonraki gün tekrar listeye girmesi söz konusu olmaktadır.

Haftanın her günü bizlere ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımızdan bu konuyla alakalı merak ettiğiniz her sorunun cevabını alabilirsiniz. Her gün önemi biraz daha artan sosyal medya platformunda sizde var olmak istiyorsanız bizlere hemen ulaşabilir, bizlerle beraber yapacağınız çalışmalar neticesinde aldığınız olumlu sonuçlar ile Türkiye gündeminde tivitlerinizin yer almasını sağlayabilirsiniz. Bu çalışmalar ile beraber Twitter üzerinden 10 milyon kişiye ulaşma ihtimaliniz bulunmaktadır. En az 200.000 kişi garantili yapılan çalışmalarda bu sayı artış da göstermektedir. Verimli sonuçlar alabilmek için doğru bir firma ile çalışmak oldukça önemlidir. Twitter trend topic hizmetleri konusunda kendini kanıtlamış olan firmamız ile olumlu sonuçlar sizlerin olabilir.

 

 

 

Twitterhizmetim

Twitterhizmetim.com ile başarılı sosyalmedya hizmetlerine kavuşacaksınız

Trendtopic Olun

Paranızla trendtopic olmak istiyorsanız tam doğru noktadasınız. Hemen bizimle iletisime geçin !

E-Bültenimize Abone Olun!

Diğer Blog Yazılarımız

Tümünü Görüntüle