Twitter Trend Topic Hizmeti Almak

No Comments

Twitter Trend Topic

Twitter zamanla bir sosyal medya aracı olmaktan çıktı ve sivil toplum örgütlerinden tutun da diğer küçük gruplara kadar herkesin derdini anlatabileceği dolayısıyla en yoğun ilgi ile karşılaşacağı bir yer haline geldi. Ancak bir fikrin Twitter’da hemen dikkat çekmesi yani trend topic olması o kadar da kolay değil.

Twitter Trend Topic olmak

Trend topic olabilmek için çok sayıda kişinin aynı anda açtığınız Hashtag hakkında konuşması gerekiyor. Sizler de tabi ki bu konuşmalara cevap verebilmelisiniz. Bu fikirden yola çıkarak aşağıdaki maddelere dikkat edin.

  • Öncelikle içerisinde “ş”, “ı”, “ğ”, “ü”, “ö”, “ç” harflerinin yer almadığı Hashtag’ler bulmanız gerekiyor ki sözü edilen Hashtag’lerin özgün olması oldukça önemlidir. Bu harlerin twitter trend topic hizmeti için etkisi ise genellikle dış ülkeler ile ilgilidir. Tük alfabesine özgü bu harfler yabancı klavyelerde bulunmadığından ötürü dünya çapında gelecek destek daha en başından engellenmiş olur. Bu da oldukça büyük bir hataya sebep olacaktır.
  • Ayıca başına “#” işaretini eklerseniz Hashtag’iniz çok daha kolay gündeme gelecek ve yanlış bir şekilde kullanımı da engellenecektir.
  • Konu ile ilgili bir diğer yanlış bilinen de copy –paste tekniğidir. Hashtag harici içerik kopyalamak sizi twitter trend topic hizmeti olmaktan uzaklaştıracaktır.
  • Hashtag’iniz gündem içine alınıncaya kadar lütfen yeni bir tag ya da etiket eklemeyin. Daha çok görülme kaygısı ile yapılan bu hata sizlere sadece zarar getirecektir.
  • Yeni url’ler ekleyerek vakit kaybetmeyin. Link paylaşımı Twitter trend topic satın al olduktan sonra yapılacak bir iştir.
  • Twit’lerinizin beğenilmesi de unutmayın ki çok önemli. O yüzden aykırı fikirler hakkında Hashtag yapmak yerine çok bilindik ve insanların dikkatini çekecek konulara yönelin. Örneğin Youtube’ta izlenmesi 1.000’i geçmeyen amatör bir şarkıcının yeni elbisesi kimsenin dikkatini çekmeyecektir. Fakat gerçek kürk kullanımını kınayan ya da lanetleyen bir Hashtag tüm dünyada ses getirebilecektir.

Ayrıca belli bir meblağ karşılığında sizleri TT yani trend topic yapacak mecraların bulunduğunu söyleyerek devam edelim. Sizden ufak ücretler isteyecekler, bunun karşılığında da görülme oranlarınızı artıracaklarını söyleyeceklerdir. Bu tür kişilerle çalışmak için öncesinde hakkında ufak bir araştırma yapmanız faydalı olabilir.

Twitter trend topic olmak isterken…

Çoğu insan gerekli ilgiyi görmeyeceğini düşünerek Hashtag’leri için bot kullanmak istiyor. Botlar bir nevi sanal beyinlerdir ve asla gerçek hesapların yerini tutmayacaktır. Buna rağmen küçük oranlarda destek alındığında sorun çıkmayacaktır. Yalnız eğer yeni bir kampanya başlatma kararı ile yola çıkmışsanız, yarı yolda kalacağınız da aşikardır. Botlar size sadece sanal dünyada eşlik edebilirler. Üstelik change.org gibi siteler için yardımcı olamayacakları gibi gerçek dünyada da sizinle birlikte yürüyemezler.

Son olarak Twitter trend topic satın al olma konusunda bazı uygulamalar vasıtasıyla sizin hesaplarınızı da kullanmaktadır. Bu cümle üzerinizde şok etkisi yaratmasın. Çünkü bu uzun zamandır bilinen bir gerçek. Biraz daha detaylandıracak olursak, çoğumuz zaman zaman günlük tweet istatistiklerini ya da kimlerin takipten çıktığını merak ediyor ve çeşitli aplikasyonlar vasıtası ile de bu merakımızı gidermeye çalışıyoruz. O arada da aplikasyonları yüklemeye çoktan başlıyoruz. Hani o yükleme sırasında sizden istenen izinler vardır ya, işte o izinler aslında sessiz sedasız hesabınızın bir başkası tarafından kontrol edilme sebebidir. Peki bunun Twitter ile ne alakası var biliyor musunuz? O halde onu da şöyle açıklayalım. Şu anda Twitter için erişebildiğiniz tüm uygulamalar Twitter’ın API sistemi aracılığı ile oluşturulmaktadır. Yani Twitter bir nevi karşılıklı entegrasyonu kurmak için o yazılımların sahiplerine ayrıcalıklı bir sistem oluşturmuş karşılığında da onlara böyle bir hak vermiştir. O yüzden ne kadar az ek program kullanırsanız hesabınız o kadar az kişi tarafından kontrol edilir.

Twitterhizmetim

Twitterhizmetim.com ile başarılı sosyalmedya hizmetlerine kavuşacaksınız

Trendtopic Olun

Paranızla trendtopic olmak istiyorsanız tam doğru noktadasınız. Hemen bizimle iletisime geçin !

E-Bültenimize Abone Olun!

Diğer Blog Yazılarımız

Tümünü Görüntüle