Twitter Trend Topic Hilesi Nasıl Yapılır ?

No Comments

Türkiyenin Sosyal medya uzmanı olan Yunus Aydın, 30 dakika içerisinde Twitter’da Trend Topic (TT) Olarak Türkiye Gündemini Meşgul Etmenin Mümkün Olduğunu Vurguladı.

Trend Topic, Twitter’da Türkiye gündeminde ses getirmeyi başaran bir platform olarak bilinir.Yunus Aydın, dünyada Trend Topic’den kazanç sağlayan sosyal medyacıların onbinlere ulaştığını söylemektedir.

Twitter’ın Ülkemizde sosyal medya’da iş sektörü haline geldiğini işaret eden Aydın, şunları söyledi:

1-Twitter Trend Topic Hilesi diye birşey yoktur, twitter ancak organik gerçek kullanıcılardan atılan Tweetleri dikkate alır ve gündemi değiştirir. Bu Yüzden Trend Topic hilesi yapılamaz ancak Twitter Trend Topic Satın Alarak tarafımzdan uygulaması ile etiketlerinizi gündeme çıkarabiliriz. En uygun Twitter Trend Topic Hizmeti’mizden yararlanabilir ve bizimle %100 Garantili bir Şekilde Gündem Taşıma İşlemlerinizin Sorunsuz Gerçekleşeceğinden Emin Olabilirsiniz.

2-Twitter Trend Topic Hizmeti Verdiğini Söyleyenler Olabilir fakat şunu söylemeliyim sanal bir ortak olduğu için dolandırıcılar fazlasıyla var bu konuda dikkatli olmanızı ve bu kişilere inanmamanızı mağduriyetiniz olmaması açısından öneririm.

3- Örnek Olarak 100Bin Takipçi’yi 1000 TL gibi bir miktar ücret ödeyerek satın alabiliyorsunuz. Fakat bu satın almış olduğunuz takipçiler gerçek olmadığı için ilerleyen zamanlarda düşüler yaşanabiliyor.
2-Daha sonra ise twitter günceleme yapıyor alınan takipçilerin tümü siliniyor.

4-Birde Bazı Kredili Sistemle çalışan mobil ve web uygulamaları oluyor. 3-5 fotoğraf beğen 100 kredi kazan gibisinden siz buralardan kredi kazanarak istediğiniz birşeyde kullanabiliyorken Karşı taraf sizin adınıza istediği fotoğrafını beğenebiliyor. takip edebiliyor. Sizin başınızı bir nevi derde sokabiliyor.

5-Sosyal Medya Önemi Artıyor. Bunun Önde gelenlerinde Twitter’ın payı büyük. Türkiyenin halihazırda 38 Milyon adet kullanıcısı var Dünyada ise 500 Milyon kişi kullanmaktadır.Bu tür sosyal medya kullanımları zararlı deil fakat bazen zararlı hale getirilebiliyor. Diyelim ki Sosyal Medyada Özgün Kendinize Ait Bir İçerik Paylaşıyorsunuz. Fakat sizi sevmeyen bir insan bunu kötüye kullanarak ufak değişiklikler yaparak farklı bir isimle açarak o resminizi koyabiliyor.

Twitterhizmetim

Twitterhizmetim.com ile başarılı sosyalmedya hizmetlerine kavuşacaksınız

Trendtopic Olun

Paranızla trendtopic olmak istiyorsanız tam doğru noktadasınız. Hemen bizimle iletisime geçin !

E-Bültenimize Abone Olun!

Diğer Blog Yazılarımız

Tümünü Görüntüle