TWİTTER DA TREND TOPİC HİZMETİ – ÜCRETSİZ TREND TOPİC NASIL YAPILIR

No Comments

TWİTTER DA TREND TOPİC HİZMETİ – ÜCRETSİZ TREND TOPİC NASIL YAPILIR

Bir kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabileceğiniz Twitter sosyal medya platformları içinden çok kullanılanlardan bir tanesidir. 2006 yılı ile kullanıcılarına ulaşan Twitter o günden bugüne sürekli artan kullanıcı sayısıyla beraber sevilen bir internet sitesi haline gelmiştir. İnternet aleminde ziyaret edilen çok fazla site bulunmaktadır. Bu siteler arasında en sık kullanılanlar ise sosyal medya siteleridir. Twitter’da Facebook ve Instagram gibi insanların günlük yaşamında kullandığı bir site haline gelmiştir.

Sosyal medya sitelerinde arkadaş ve takipçi ile birbirine ekleme takip etme özelliği bulunmaktadır. Twitter’da hesabınıza ister gizli isterseniz de açık olarak kullanabilirsiniz. Gizli hesap kullananların Twitter sayfaları sadece kabul ettiği kişiler tarafından görülebilirken açık hesapları ise herkes görebilmektedir. Twitter’da takipçi olayı söz konusudur ve kimi insanların binlerce takipçisi bulunmaktadır. Bu kadar çok takipçiye sahip olan kişiler genellikle ünlü ya da önemli kişiler olurken bunların dışında sosyal medya fenomeni olarak adlandırılan kişilerinde takipçi sayısı yüksektir. Yüksek takipçiye sahip bir hesap yönetmek istemek tamamen sizin tercihinizdir ve takipçi sayısının artmasının da tabi ki avantajları bulunmaktadır.

Twitter Da Trend Topic Olmak

Twitter kullanıcılarının aşina olduğu bir durumda TT olmaktır. TT olmak trend topic olmanın kısaltmasıdır ve trend topic olduğunuzda Türkiye gündemine girerek daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. trend topic hizmetinden sizlere sunduğu bu durumu kendinizde uğraşarak TT listesine girmeye çalışabilirsiniz. Twitter’da trend topic olmak çok sayıda kişinin istediği bir durumdur. Çünkü TT listesine girdiğinizde yazdığınız yazının görüntülenmesi oldukça fazla olacaktır.

Trend topic olmak hiç de kolay değildir. Yani Twitter hesabınızdan yazdığınız herhangi bir yazının bir anda trend topic olmasını bekliyorsanız hele de takipçi sayınız az ise bu durum neredeyse imkansızdır. Çünkü trend topic olmak çok sayıda insanın sizin yazdığınız yazıyı etkileşim göstermesi anlamını taşımaktadır. Bu durumda oldukça büyük bir emek istemektedir.

Twitter’da trend topic olmak istiyorsanız öncelikle atacağınız tivitin özgün ve daha önceden kullanılmamış bir fikre sahip olması gerekmektedir. Twet içerisinde etiket kullanmanız ve bu etiketsiz etkileşim olması önem taşımaktadır. Etiketi yaparken yazı içerisinde hashtag kullanmanız gerekir. Başına hashtag “#” koyduğunuz başlığınız yazı içerisinde ki etiketinizi oluşturmaktadır. Yaptığınız bu etiket ile Twitter’ın TT listesine girebilirsiniz. TT listesine girdiğinizde güncel konu başlığı olarak etiketimiz görülecektir.

Bulduğunuz konu ve başlık ile beraber attığınız tweetinizin çok sayıda etkileşim alması gerekmektedir. Bu etkileşim sayısı Twitter’ın yoğun ve sakin olduğu saatlere göre farklılık göstermektedir. Yani Twitter’ın sakin saatlerinde 500-600 etkileşim yeterli olabilirken yoğun saatlerinde bu etkileşim sayısı 1500-2000 sayılarını bulmaktadır. Bu etkileşimler attığınız twit altına gelecek yorum sayıları olmaktadır. Tivitinize farklı hesaplardan yorumlar ve etkileşimler gelmesi gerekmektedir. Aynı hesaptan sürekli gelecek yorumlar işe yaramaz. Yani siz aynı hesap üzerinden sürekli twit altına yorum yapsanız da bu durumun bir getirisi olmayacaktır. Twitter farklı hesaplardan gelen etkileşimleri değerlendirmektedir. Eğer attığınız tweeti ile yeteri kadar etkileşim almayı başarabilirsiniz bu durum sizi Twitter’ın TT listesine taşıyabilir. Tabii ki kişisel hesabınızdan bunu yapmak istiyorsanız takipçi sayınız da son derece önemlidir. Eğer az takipçi sayısına sahipseniz yeteri kadar etkileşim almanız mümkün olamayacaktır. Bu nedenle yüksek takipçisi olmayan kişilerin trend topic hizmeti almadan TT listesine girmesi son derece zordur. Yani ücretsiz bir şekilde trend topic olmak istiyorsanız öncelikle takipçi sayınızı arttırmanız gerekmektedir. Zaten trend topic hizmeti alıp TT listesine girdiğinizde takipçi sayınız da bu hizmet karşılığında artacaktır. Çünkü trend topic listesine girdiğinizde ulaşacağınız insan sayısı daha çok olacaktır ve bu kişilerin de sizi takip etme olasılığı oldukça yüksektir.

Twitter Trend Topic Hizmeti İle TT Listesine Girme

Twitter da az takipçi sayısına sahip bir hesabın trend topic listesine girmesi oldukça zordur. Fakat alacağınız Twitter trend topic hizmetiyle beraber sizlerde istediğiniz zaman Twitter’ın trend topic listesine giriş yapabilirsiniz. Bu konuda hizmet veren pek çok firma bulunmaktadır. Sizler bu konuda bir firma arayışına girdiğinizde karşınıza çok sayıda firma çıkacaktır. Fakat bu firmaların hepsi sizlere gerçek bir hizmet veren firma değildir. Hatta takipçi ve trend topic hilesi satmaya çalışan firmalar karşınıza çıkacaktır ama bu hizmet gerçek değildir. Çünkü Twitter da trend topic hilesi gibi bir durum yoktur. Yani daha ucuza bir iş yapmaya çalışırken vereceğiniz para karşılığında hizmet alamamış da olabilirsiniz. Bu nedenle çalışacağınız firmayı çok iyi seçmeniz gerekmektedir. Sizlere gerçek hesaplar ile hizmet veren bir firma ile çalışmalısınız. Çünkü bazı firmalar da gerçek hesaplar yerine bot hesaplar kullanmaktadır. Twitter da bot hesapları fark ederek silmektedir. Yani bir süre sonra sizler de twetinizin altında etkileşim yapmasını beklediğiniz hesapların silindiğini göreceksiniz. Bu durumda yaşanılması istenilmeyen bir durumdur.

Çok Kısa Süre De Trend Topic Olabilirsiniz

Firmamız Twitter trend topic hizmeti konusunda sizlere hizmet sermeye devam eden bir firmadır. Uzun süredir bu konuda çalışmalar yapan firmamız uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız ile yaptığınız çalışmalar neticesinde 15- 20 dakika gibi kısa bir sürede trend topic olma garantisi vermektedir.

Twitter’ın TT listesinde gündem oldukça hızlı bir şekilde değişmektedir. Firmamız ile yaptığınız çalışmalarda sizlere TT listesinde 1 saat kalma garantisi verilmektedir. Yani 1 saat boyunca attığınız tivitiniz etkileşim alarak TT listesinde kalmayı başaracaktır. Bu kadar etkileşim alırken hesabınızın da eriştiği hesap sayıları sürekli artış gösterecektir. Sadece trend topic olmakla kalmayıp bu sayede gerçek hesaplardan gelen takipçi sayınız da artacaktır. Firmamız ile yaptığınız trend topic olma çalışması ile beraber eğer takipçi sayınız çok az ise bile Twitter fenomeni olma konusunda önemli bir adım atacaksınız. Twitter’da takipçi sayınızın artması her zaman büyük bir avantajdır. Bu durumun sizlere hem maddi hem de manevi faydası da olacaktır. Artan takipçi sayınızı anlamı sesinizi daha çok insana duyurabilecek anlamı taşımaktadır. Bu durumda bir reklam için aranılan özellikler arasında bulunmaktadır. Yüksek takipçi oranına sahip olduğunuzda Twitter’da reklam yapma ihtimaliniz artacak ve dışarıdan reklam alarak işin maddi boyutun da kazanımlar sağlayabilirsiniz. İşin manevi boyutu ise istediğiniz kişiye ulaşabilme özgürlüğünüzün daha fazla olmasıdır.

Firmamız tarafından sizlere sağlanan Twitter trend topic hizmetleri kaliteli ve garantilidir. Yani herhangi bir nedenden dolayı istediğiniz zaman diliminde Twitterdaki TT listesine giremediğiniz takdir de firmamız tarafından sizden alınan ödeme geri verilmektedir.

Firmamız tarafından gerçekleştirilecek olan trend topic çalışması siz karar verip ödemeyi yaptıktan sonra başlayacaktır. Siz ödemeyi yaptıktan sonra birkaç dakika içerisinde trend topic listesine girebilirsiniz. Twitter’da TT listesinde bulunduğunuz süre boyunca minimum 200.000 görüntülenme sayısı sizlere garantilenmektedir. Bu durum 200.000’den 10 milyona kadar çıkmaktadır. Yani yoğun bir Twitter saatin de yapılan çalışmaya göre 10 milyon kişi tarafından görüntülenme ihtimaliniz oldukça yüksektir.

 

Twitterhizmetim

Twitterhizmetim.com ile başarılı sosyalmedya hizmetlerine kavuşacaksınız

Trendtopic Olun

Paranızla trendtopic olmak istiyorsanız tam doğru noktadasınız. Hemen bizimle iletisime geçin !

E-Bültenimize Abone Olun!

Diğer Blog Yazılarımız

Tümünü Görüntüle