Trend Topic Satın Almak ve Bu İşlemde Dikkat Edilmesi Gerekenler

No Comments

Trend Topic Satın Almak

İnternet teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren sosyal mecralardan bir tanesi olan Twitter milyonlarca kullanıcısına diğer platformlardan farklı olarak trendingtopic özelliğini sunmaktadır. Bahsedilen TT adındaki uygulama sayesinde kullanıcılar o zaman dilimde yoğunluğu fazla olan konuları rahatlıkla görebilmektedir. Milyonlarca kullanıcıya sahip ola Twitter’da gün içinde milyonlarca tweet atılmakta ve bunların içerisinde geçen ortak kelimeler ya da etiketler bu listede yer almaktadır. Böylelikle de kullanıcılar en fazla tweet atılan konuları buradan takip edebilmektedir. Bu listeye girmek için trendtopic satın almak ya da organize bir şekilde tweet atmak gerekmektedir. Organize olma konusunda sorun yaşayan kişiler ya da gruplar genellikle satın alma yolunu tercih etmektedir.

TT listesi ülke gündeminde yer alan konuları içermekte ve her gün buraya 100’den fazla konu girip çıkmaktadır. Bu konular milyonlarca insan tarafından görüntülenmekte ve dolayısıyla da listedeki etiketleri bu kadar insan görmektedir. Bu durum Twitter’ın diğer sosyal medya platformlarından daha fazla kullanılmasına neden olmaktadır. Buradaki görüntüleme sayısının fazla olması kimi zaman reklam kim zaman tanıtım kimi zaman ise propaganda yapmak için kullanılmaktadır. İnsanlar düşüncelerini bu etiketler ile rahat bir şekilde buradan ifade edebilmektedir. Listelerin çok fazla görüntüleme alması ve buraya girişin oldukça zor olması sebebiyle trend topic satın almak isteyen kişi ya da grupların sayısının fazla olmasına ve artış göstermesine neden olmaktadır.

Trend Topic Satın Almak ve Yüksek Görüntülenme İmkanı

TT listesine girmek için ciddi bir kalabalık ile bir süre organize bir şekilde çalışılması gerekmektedir ki bu da oldukça zordur. Buna bağlı olarak kişi ya da gruplar trend topic satın almak suretiyle istedikleri etiketi listeye sokabilmektedir. Bilgisayarda 10 konunun yer aldığı liste mobil cihazlarda ise 20’lik bir liste halinde görülmektedir. Bu da listenin ilk 10 sırasının daha fazla görüntüleme aldığını göstermektedir. Dolayısıyla da alınan hizmetten beklenilenlerin başında olabildiğince yüksek bir sıradan listeye girilmesi gelmektedir. Böylelikle görüntüleme sayısı daha fazla olacak ve etiket daha fazla kişiye ulaşarak amacını daha rahat gerçekleştirmiş olacaktır. Bu durum listedeki sıralamanın da ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

Trend Topic Satın Almak ve Bu İşlemde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ücret ödeyerek trend topic satın almak isteyen kişilerin mutlaka kaliteli hizmete yönelmesi gerekmektedir. Bu alanda oluşan ciddi bir talepten dolayı uzman olmayan kişiler de hizmet vermektedir. Dolayısıyla bu kişilerden alınan hizmetler sadece zaman ve para kaybına dönüşmektedir. Bu işi profesyonel şekilde yapan kişiler 7/24 canlı destek vermekte ve son derece özenli çalışmaktadır. Bu kişilerle irtibata e-mail, whatsap ve normal telefon ile geçilebilmektedir. Dolayısıyla da iletişim kurmak son derece basit kolaydır. İrtibata geçildikten sonra TT listesine girmesi istenen etiket ya da başlık, gireceği zaman dilimi ve ne kadar süre burada kalacağı gibi hususlar belirtilerek uygun olup olmadığı konusu açıklığa kavuşturulmalıdır. Böylece alınacak hizmetin ne olduğu tam olarak belirlenmiş olacaktır.

Trend topic satın almak listeye girmek için yeterlidir fakat listenin sürekli güncellenmesinden dolayı anlaşılan süre kadar listede kalacağının bilinmesi gerekmektedir. Bu süre içerisinde yoğunluğa bağlı olarak bazen ilk 5’te bazen ise ilk 10’da yer alacak ve çok sayıda insan tarafından görüntülenecektir. Satın alma işlemi için yapılacak ödeme ise SSL sertifikası olan sitelerde kredi kartı ya da banka hesap kartı ile yapılabildiği gibi havale ve EFT gibi seçeneklerle de yapılabilmektedir.

Twitterhizmetim

Twitterhizmetim.com ile başarılı sosyalmedya hizmetlerine kavuşacaksınız

Trendtopic Olun

Paranızla trendtopic olmak istiyorsanız tam doğru noktadasınız. Hemen bizimle iletisime geçin !

E-Bültenimize Abone Olun!

Diğer Blog Yazılarımız

Tümünü Görüntüle