Trend Topic Satın Al Uygulaması

No Comments

Trend Topic Satın Al Uygulaması

Sosyal medya hayatımıza girdi derken aslında bir de baktık ki artık onsuz yapamıyor hatta bu ortamda oldukça büyük başarılar beklediğimiz işler yapıyoruz. Durum öyle bir hal aldı ki, eskiden kulaktan kulağa davetiye usulü yaptığımız etkinlik çağrılarını bile buradan duyurur olduk. O da yetmedi, sevdiğimiz birinin doğum günü kutlaması için kat kat artan bir sayı istedik. Yeni yaptığımız mobil uygulamaları da burada tanıttık, günlük 300’lerde seyreden site hitlerimizi de yine burada artırdık ve sonuç ne oldu? Tabi ki fenomen olma yoluna girdik…

Birileri bu işten tabi ki payına düşeni alacaktı

Genel olarak hepimiz bizler için tasarlanmış bir “rekabet” ortamının içinde bulduk kendimizi. Fakat birileri daha çok retweet’lenmeye başladı. Beğeniler de aynı oranda arttı ve bizler bir nevi geride kalma korkusu ile yeni alternatifler arar olduk. İşte tam da burada Trend Topic Satın Al Uygulaması bizlere sunulmaya başlandı. Hepimiz yeni bir çözüm yolu bulmuş olmanın getirdiği rahatlıkla isteğe göre tasarlanan bu uygulamalardan satın almaya başladık. Üstelik bizlere sunduğu avantajlar da oldukça fazlaydı. Peki nelerdi bunlar?

Bir Trend Topic Satın Al Uygulaması için ödeme yaptığımız takdirde:

  • Hashtag’ler için bizlere limitsiz retweet gönderme şansı tanıdılar. Bu şekilde TT olmamız da fazlasıyla kolaylaştı.
  • Aynı Hashtag’ler için limitsiz favori ve takipçi gönderimine de başladılar. Bizler de yeni insanları hesabımıza çekme derdinden böylece kurtulmuş olduk.
  • Trend Topic Satın Al Uygulaması için yine limitsiz kategori oluşturabilme şansı da tanıdılar ve böylece geniş bir alanda özgürce paylaşım yapmanın tadını çıkardık.
  • Limitsiz tweet’ler ve kullanıcılar derken de iyice bu sistemlere alıştık ve periyodik aralıklarla Trend Topic Satın Al Uygulaması ihtiyacı duymaya başladık.

Üstelik tüm hesapları artık tek bir noktadan kontrol etmek de mümkün hale geldi. Tabi ki bu kadar emek için de istenen ücretler birilerinin ana çalışma ortamlarını oluşturdu.

Trend Topic Satın Al Uygulaması için ödeme yaparken bunlara dikkat edin

  • Mümkünse tanıdıklarınızın daha önce kullanmış olduğu sitelere yönelin. Böylelikle boşu boşuna paranızı harcamış olmazsınız.
  • Görüntüleme sayısı için sizlere tam rakam verebilen siteler ile çalışın. Sizlere tabi ki “500.000 görüntüleme kesin” demeyeceklerdir. Fakat en azından “100.000 ile 5.000 000 arasında görüntüleme” diyebilsinler.
  • Listede kalma süresi için de zaman şartı olan sitelere bakın. Örneğin, 1 saat listede kalma garantisi ya da 2 saat listede kalma garantisi verebilsinler.
  • İddialı bir nokta olacak ama “1 saatte ya da 2 saatte TT olma” garantisini de mutlaka isteyin. Günler sonrası TT olmanız işinize yaramayacaktır.
  • Son olarak tabi ki fiyatlar… Piyasa değerinin altında olan fiyatlara tamah etmeyin. İşi biraz daha ucuza getirmek isterken paranızdan da olabilirsiniz. Tabi ki ütopik fiyatlara da kulak asmayın. Sonuçta her site aynı işi yapıyor ve 200,00 TL’ye yaptırabileceğiniz bir iş için 350,00 TL ödemek hiç de hoş olmayacaktır. Peki fiyatlar ne alemde?

1.000 takipçi 10,00 TL ile 20,00 TL aralığında

ve

5.000 takipçi 25,00 TL ile 35,00 TL aralığında olabileceği gibi,

10.000 takipçi için ortalama olarak 200,00 TL ile 300,00 TL arasında bir ödeme yapmanızı isteyen siteler de mevcuttur. Ayrıca bu siteler

30.000 takipçi için ortalama olarak 300,00 TL ile 400,00 TL arasında bir ücret isteyeceklerdir.

60.000 takipçi için ise 700,00 TL ile 800,00 TL arası onlara göre iyi bir fiyattır. Karar sizin…

 

Twitterhizmetim

Twitterhizmetim.com ile başarılı sosyalmedya hizmetlerine kavuşacaksınız

Trendtopic Olun

Paranızla trendtopic olmak istiyorsanız tam doğru noktadasınız. Hemen bizimle iletisime geçin !

E-Bültenimize Abone Olun!

Diğer Blog Yazılarımız

Tümünü Görüntüle