Parayla TT Olmak ve Garantili Hizmet

No Comments

Parayla TT Olmak

İnsanların kendi düşüncelerini özgürce dile getirebildiği Twitter, kullanıcılara sunmuş olduğu TT (Trend Topic) özelliği sayesinde ülkede gündeminde bulunan etiket (hastag) ve başlıkların kullanıcılar tarafından görülmesini sağlamaktadır. Hastagler ve başlıklar bu listenin içerisinde yoğunluk durumuna göre yer almaktadır. Sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Twitter diğer platformlardan oldukça farklıdır ve buna bağlı olarak burada sanat camiasından siyasete kadar çok farklı alanlardan insanlar bulunmaktadır. Normal kişiler ve bu ünlü isimler Twitter’a girdiklerinde TT listesini görmekte ve mutlaka göz atmaktadır. Dolayısıyla da bu listeyi gün içinde milyonlarca insan görmektedir. Parayla TT olmak bu listeye son derece basit bir şekilde girmek ve insanlara ulaşmak anlamına gelmektedir.

Trend Topic listesi ülkemizde yer alan en yoğun konuları sırasına göre listelemektedir. Bu liste sürekli olarak güncellenmekte ve gün içinde ortalan 100’den farklı konu burada yer almaktadır. Bu konuları günün saatlerine bağlı olarak milyonlarca insan görmekte ve buradan farklı noktalara mesajlar ulaştırılabilmektedir. Ayrıca söz konusu listeyi yukarıda da belirtildiği gibi siyaset ve sanat dünyasından insanlar dahi görebilmektedir. Bu durum TT listesinden verilen mesajların önemini daha da artırmaktadır. Bundan dolayı burada zaman zaman toplumsal talepler ya da beklentisi olan grupların açmış olduğu etiketlerde listede yer almaktadır. Parayla TT olmak söz konusu etiketlerin listeye daha kolay bir şekilde girmesini sağlamaktadır.

Parayla TT Olmak ve Garantili Hizmet

Ülkemizde milyonlarca Twitter kullanıcısı bulunmakta ve bunların önemli bir kısmı gün içinde mutlaka tweet atmaktadır. Atılan tweet sayısı da buna bağlı olarak milyonları bulmaktadır. Bu kadar yoğun bir kullanımın olduğu bir platformda listeye girmek son derece zordur. Listeye girebilmek için en az 500 kişinin aynı anda ortak etikete yazması gerekmektedir. Bu da orta ya da alt sıralarda yer almak için gereken şarttır. Üst sıralarda yer almak istendiğinde ise binlerce kullanıcıya ihtiyaç vardır ki bu da çok ciddi bir organize istemektedir. Böyle bir çaba harcamadan listeye girmek isteyen kişiler parayla TT olmak için hizmet almakta ve böylece listeye istenilen yerden girmektedirler.

Parayla TT olmak için alınabilecek hizmetin kaliteli olması ve beklentileri karşılaması için mutlaka profesyonel bir ekipten bunun alınması gerekmektedir. Bu ekipler tarafından verilen hizmetler garantili olup istenilen saatte liste olunmadığı durumlarda ücret iadesi yapmaktadırlar. Yukarıda bahsedildiği gibi Twitter oldukça yoğun kullanılan bir mecradır ve bu da TT olmanın zor olması anlamına gelmektedir. Bazı günlerde bu yoğunluk daha da artmakta ve dolayısıyla da gündem olmak çok daha zor olmaktadır. Bu da garantili hizmet almanın önemini göstermektedir. Profesyonel ekipler beklentinin ya da anlaşılan şekilde etiketin listeye girememesi durumunda ya farklı bir günde hizmeti yenileme teklifi sunmakta ya da alınan ücretin iadesini yapmaktadır.

Parayla TT Olmak ve Listede Uzun Süre Kalmanın Önemi

Parayla TT olmak istendiğinde bunun hangi saatte ve ne kadar süre ile olacağının da konuşulması ve kesinleştirilmesi lazım. Listeye giriş zor olsa da bir şekilde mümkün olabilmektedir fakat bunun devamlı olabilmesi için mutlaka yapılan çalışmaların devam etmesi gerekmektedir. Profesyonel olarak hizmet veren kişiler genellikle 1 saat kadar TT olma garantisi verirken istenilmesi halinde ücret karşılığında bu süre biraz daha artırılabilmektedir. Etiketin listede kaldığı her dakikada bunu gören kişi sayısı daha da artmaktadır. Dolayısıyla da etiketin TT listesinde kalma süresi çok önemlidir ve bunun olabildiğince uzun olması gerekmektedir.

Twitterhizmetim

Twitterhizmetim.com ile başarılı sosyalmedya hizmetlerine kavuşacaksınız

Trendtopic Olun

Paranızla trendtopic olmak istiyorsanız tam doğru noktadasınız. Hemen bizimle iletisime geçin !

E-Bültenimize Abone Olun!

Diğer Blog Yazılarımız

Tümünü Görüntüle