Parayla Trend Topic ile Yapılabilecek Tanıtımlar

No Comments

Parayla Trend Topic

Twitter’ın özelliklerinden bir tanesi olan trendtopic listesi buraya giriş yapıldığında sayfanın sol tarafından yer almaktadır. Burada o anda konuşulan hastag ya da etiketler ile konu başlıkları bulunmaktadır. TT olarak kısaltılan liste 20 farklı konudan oluşsa da bilgisayar ile giriş yapıldığında bunların ilk 10 tanesi görülmektedir. Akıllı cep telefonları ya da mobil cihazlardan giriş yapıldığında ise bunların tamamı görülmektedir. Söz konusu liste Twitter kullanıcılarının tamamı tarafından görülmekte ve özellikle de takip edilmektedir. Dolayısıyla da burada yer alan konuları gün içerisinde milyonlarda insan görmektedir. Parayla trend topic olma isteği de bu listeyi gören milyonlarca insandan kaynaklanmakta ve buradaki potansiyel değerlendirilmektedir.

Parayla Trend Topic ile Yapılabilecek Tanıtımlar

Trend topic listeleri ülkelere göre değişmekte ve tweetlerin atıldığı ülkelere göre farklı listeler sistem tarafından oluşturulmaktadır. Bu listede yer alabilmek için aynı konu başlığını ya da etiketi (hastag) aynı anda yüzlerce kullanıcının yazarak tweet atması gerekmektedir. Dolayısıyla da burada yer alan listeye girmek oldukça zordur. Parayla trend topic ol tam bu noktada devreye girmekte ve dolayısıyla da insanlara bu listeye diledikleri konu başlığını ya da etiketi sokma fırsatı sunmaktadır. Buradaki listeye girmek isteyenlerin önemli bir kısmı kurumsal şirketler ya da benzer kurumlardır. Öncelikli amaç buradaki listeden reklam yapmak, ürün tanıtmaktır. Bunun dışında farklı amaçlar için de trendtopic olmak isteyen kişiler para ile hizmet almaktadır.

Parayla trendtopic hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında bu işi profesyonel olarak yapanların tercih edilmesidir. Uzmanlık gerektiren bir işlem olup amatör kişilerden böyle bir hizmet alınması beklentilerin karşılanmamasına neden olacaktır. Profesyonel olarak bu hizmeti veren kişiler öncelikle TT garantisi vermektedir. Belirlenen etiket ya da başlığın bu listeye girememesi durumunda ücret iadesi yapılmaktadır. Dolayısıyla müşteriler açısından bu durum oldukça önemlidir. Twitter üzerinde bazen ciddi bir yoğunluk olmakta ve bu da listeye girmeyi bazen zor hale getirebilmektedir. Ücret iadesi bu bakımdan son derece önemlidir ve listeye girilmediğinde ödenen ücretin boşa gitmemesini sağlamaktadır.

Parayla Trend Topic ile Ulaşılabilecek İnsan Sayısı

TT olmak önemlidir fakat bu listede uzun süre kalabilmek çok daha önemlidir. Çünkü listede kalınan süre arttıkça bu etiketi ya da başlığı gören insan sayısı daha da artmaktadır. Dolayısıyla da bu hizmeti veren yerlerden bu konu hakkında bilgi alınması son derece önemlidir. Parayla trend topic ol hizmeti veren profesyonel yerler müşterilerine bunun garantisini vermektedir. En az TT listesinde kalma garanti edilmekte ve buna bağlı olarak da söz konusu etiketi yaklaşık olarak 200 bin ile 4 milyon arasında insan görmektedir. Bu rakam kullanıcı sayısındaki yoğunluğa bağlı olarak daha da artabilmektedir. Söz konusu hizmet sayesinde buradan reklam yapmak son derece kolay bir hale gelmiştir. Yaklaşık 1 saat gibi kısa bir sürede milyonlarca insana ulaşabilmek çok önemli bir ayrıcalık olarak dikkat çekmektedir. Bunun dışında bir etiketin görüntülenme sayısını kaçıncı sırada olduğu da etkilemektedir. Bunun için de garanti alınması son derece önemlidir.

trend topic satın al alındığından en önemli hususlardan bir tanesi de ödemedir. Farklı ödeme yöntemleri sayesinde müşteriler güven içerisinde ödemelerini yapabilirken dileyenler kredi kartı ile dileyenler ise EFT ya da havale ile ödeme yapabilmektedir. Alınan hizmet için 7/24 günün her saatinde destek verilmekte ve buna bağlı olarak müşterilerin sorunları çok kısa bir sürede giderilmektedir.

Twitterhizmetim

Twitterhizmetim.com ile başarılı sosyalmedya hizmetlerine kavuşacaksınız

Trendtopic Olun

Paranızla trendtopic olmak istiyorsanız tam doğru noktadasınız. Hemen bizimle iletisime geçin !

E-Bültenimize Abone Olun!

Diğer Blog Yazılarımız

Tümünü Görüntüle