İnstagram – Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu

No Comments

Merhabalar sevgili Twitter Hizmetim Blog Okurları,

Bugünki Konumuz, Ayladır Birçok insanın aynı sorunlarla karşılaşmış olduğu İnsagram Sorunu olan “Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu”. Hatası Nedir. Bu hatanın Çözümüne Gelmeden Önce Detaylı anlatalım.

İnstagram- Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu- hatasını neden verir?
Herkezi ilgailendiren sosyal medya  Instagram, Facebook, twitter Sosyal Medya piyasasında öncü haline geldi. Aynı Zamanda , Snapchat’in Hikaye özelliğinin, Instagramla bağlantı edilmesiyle birlikte, Instagram’ın sunucuları dörde beşe katlandı. Bu sorunun başlıca sebebi instagramda olan sunucuların geç yanıt vermesi ve İnstagram Tarafından İhlaller sonucunda Kullandıgımız Telefonumuzun instagram roboları tarafından algılanıp Telefonumuzun İnstagram sunucularına bağlantısının kesilmesidir.

 


üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu

Çözüm 1

İphone Kullanıcıları bu hatayı girebilmek için bir adet Android Telefon ile İnstagram hesabına giriş yaparak Hesaplarına Facebook Bağlantısı Yaparak
Tekrar İpone bir telefondan facebook bağlantısıyla giriş yapabilirler.

Çözüm 2

https://www.youtube.com/watch?v=xcGBeNPhF6o

Bu çözüm yöntemimizde instagram uygulamasını klonlama yaparak çözüm bulacağız. Klonlama için ParalleSpace  Kullancağız. Aşağıda Belirtmiş Olduğum Uygulamayı bu adresten indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lbe.parallel.intl&hl=tr

Bilgilendirme

Son zamanlarda birçok kişi belirli gündem konusunda twitterdaki Gündem’i Kullanarak Seslerini Duyurmaya çalışmaktadırlar. Bunun araştırmasını yaptığımızda organik hesaplar ile twitterda gündem olmak artık çok kolay. Trend Topic Satın Alarak Gündem oluşturmak ve gündem olmak isteyen birçok kurum ve kuruluşlar artık Sosyal Medya Uzmanı Sedat Aydın ile Görüşme içerisindeler İletişim bilgilerinide Bizlerle Paylaşan Sedat Aydın Bu konuda Profesyonel Destek Vermektedir.Bu Konuda Trend Topic Hizmeti Konusunda kendisini Başarılarından dolayı tebrik eder. Nice Projelere İmza atmasını destekliyoruz.
Sedat Aydın – Sosyal Medya Uzmanı ve Danışmanı
05394859155 – 0539 485 91 55

Twitterhizmetim

Twitterhizmetim.com ile başarılı sosyalmedya hizmetlerine kavuşacaksınız

Trendtopic Olun

Paranızla trendtopic olmak istiyorsanız tam doğru noktadasınız. Hemen bizimle iletisime geçin !

E-Bültenimize Abone Olun!

Diğer Blog Yazılarımız

Tümünü Görüntüle