15 DAKİKA İÇİNDE TWİTTER DA NASIL GÜNDEM OLUNUR?

No Comments

5 DAKİKA İÇİNDE TWİTTER DA NASIL GÜNDEM OLUNUR?

Tanıdığınız ya da tanımadığınız pek çok insana ulaşabileceğiniz bir sosyal medya platformudur Twitter. Oldukça fazla kullanıcı sayısına sahip olan Twitter’ın ülkemizde yaklaşık 40 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. Bu kadar çok kullanıcı içerisinde Türkiye gündeminde yer alan, takipçi sayısı oldukça fazla olan hesaplar da bulunmaktadır. Takipçi sayısı çok olan hesapları olduğu gibi takipçi sayısı oldukça az olan hesaplarda yer almaktadır. Takipçi sayısını artırmak isteyen pek çok kişi vardır. Daha fazla kişiye hitap etmek, Twitter’da fenomen olmak, hatta gündem yaratacak yazılar yazmak isteyebilirsiniz. Bu saydıklarımız Twitter’da mümkün olan durumlardır ve olması gereken şartlar sağlandığında gerçekleşmesi de oldukça kolaydır.

Gündelik hayatta sadece 15 dakika içerisinde tanıdığınız ve tanımadığınız binlerce kişiye ulaşacağınızı ya da binlerce kişiye hitap edeceğinizi söylesek bu durum pek inandırıcı gelmeyebilir. Fakat Twitter’da bu durum mümkün olmaktadır. Twitter’da trend topic olarak tam da bu söylediklerimizi gerçekleştirebilirsiniz. Her sosyal medya uygulamasının bir popüler olma yöntemi bulunmaktadır. Twitter’ın ise popüler olma yolu trend topic olmaktan geçmektedir. Trend topic olduğunuzda öncelikle bağlandığınız ülkenin gündemine düşerek binlerce yorum alır, daha çok kişiye seslenir ve takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Ve bu durumu elde edebilmek günlerce ya da aylarca sürmez, sadece 15 dakika gibi kısa sürede Twitter da popüler olabilirsiniz.

Twitter’da Trend Topic Olmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Twitter’da trend topic olabilmek için attığınız tweet yüksek oranda etkileşim almazsa gerekmektedir. Yani kısacası sizde bir hashtag başlığı bulup bu konu hakkında yazmaya başladığınızda yazdığınız tivitin altına gelecek olan yorum sayısı attığınız twitin trend topic olmasını sağlamaktadır.

Tivitin altına gelmesi gereken yorum sayısı oldukça fazla olması şarttır. Bir de farklı hesaplardan yorum gelmesi gerekmektedir. Yani aynı hesap üzerinden çok sayıda twit atsanız da bu durum işe yaramaz. Farklı hesaplardan gelen çok sayıda twit işe yarayacaktır. Bu durum normal bir hesap tarafından gerçekleştirilmeye çalışıldığında çok zaman alacağı için oldukça zor olmaktadır. Fakat Twitter trend topic hizmeti ile bu durum sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleşmektedir.

Trend topic olabilmek adına gerçek hesap kullanımı oldukça önemlidir. Sahte ve bot hesaplardan yapılan yorumlar Twitter tarafından fark edilip silinmektedir. Bu durumda silinen yorumlardan dolayı etkileşim sayınız düşmekte ve yazdığınız yazıları trend topic olma ihtimali de ortadan kalkmasıdır. Yani popüler olmak için bir hizmet almak istediğinizde de alacağınız hizmetin kalitesi böyle durumlarda karşımıza çıkmaktadır. Sizlere gerçek hesapla ile hizmet veren bir firma ile çalışmak her zaman daha doğru olacaktır. Aksi takdirde verdiğiniz para boşa gidecek istediğiniz etkileşimi alamayacaksınız. Karar vermeden önce yapılacak olan iyi bir seçim bu noktada oldukça önemli olmaktadır ve bu nedenle en doğru firmayı seçmeye çalışmalısınız.

Bizler firma olarak Twitter trend topic hizmetine uzun yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmet ile kanıtlamış bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız ile yapacağınız doğru bir çalışma sayesinde 15 dakika gibi kısa sürede Twitter’da popüler olabilirsiniz. Bizler yaptığımız çalışmalarda garantili bir çalışma sürdürmekteyiz. Sizlerle yaptığımız anlaşma neticesinde eğer istediğiniz başarı elde edilmezse biz firma olarak yaptığımız çalışmayı saymayarak sizlerden aldığımız parayı iade etmekteyiz. Ama zaten yapılan çalışmalarımız kaliteli olduğu ve uzman bir ekip tarafından yürütüldüğü için istenilen başarı durumu firmamız ile yapılan çalışmalarda alınmaktadır.

Twitter trend topic hizmeti satın almak istediğinizde karşınıza oldukça fazla sayıda kişi ve firma çıkabilir. Bu firmalar verdiği fiyatlar ve sizleri kandırmak için vaad ettikleri ile kafanızı karıştırabilir. İşte tam böyle bir noktada yapılan çalışmalara bakarak tecrübeli bir firma seçimi yapmak oldukça önem teşkil etmektedir. Pek çok firma sizlere Twitter’da trend topic olabilmek için hileler satabileceğini söyleyebilir. Twitter’da trend topic hizmeti için bir hile durumu söz konusu değildir. Bu durum tamamen yalandır ve bunu söyleyen kişiler sizleri kandırıp sadece paranızı almak istemektedir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda asla inanmamalı ve paranızı böyle insanları kaptırmamalısınız. İnanıp yanlış bir iş yaptığınızda bütçenize zarar verecek bir hamle ile sizler daha paranızdan olurken hem de Twitter’da istediğiniz popülerlik verimini alamazsınız.

Trend Topic Listesinde Yer Alma

Trend topic listesi Twitter kullanıcıları tarafından görüntülenen bir listedir. Bu listede hakkında en çok konuşulan başlıklar yer almaktadır. Listede başlıkların altında kaç adet twit ile yazıldığı, hangi zaman aralığında trend topic olduğu yazmaktadır. Trent topic listesinde yer alan konu başlıkları oldukça önemlidir. Zaten binlerce tweeti alanda bir hashtag ile yazılan konu başlıkları olmaktadır. Twitter kullanıcıları Türkiye gündeminde yer alan başlıkları görmek istediğinde bir etiket ile binlerce twit almış olan ve trend topic listesine girmiş konu başlıklarını Twitter’da görmektedir. Bu konu başlıkları sizin yazdığınız bir konu başlığı da olabilir ve sizler bu konu başlığı sayısında trend topic listesinde yer almış olabilirsiniz. Twitter’da sayfayı açtığınızda karşınıza gelen liste sabit değildir ve konular dikkatinizi çekmediğin de değiştir butonu ile yeni gündem başlıklarını görebilirsiniz. Zaten Twitter’da trend topic olmak sadece birkaç dakikanızı aldığı için gündem hızlı değişmek de ve binlerce twet alan yeni bir başlık eklenmektedir. Bu gündem başlıkları arasında sizin de yazdığınız yazının yer alması Twitter trend topic hizmeti ile mümkün olmaktadır. Firmamızın sizlere sağladığı kaliteli hizmet sayısında 15 dakika gibi kısa sürede sizlerde Twitter gündeminde yer alabilirsiniz. Oldukça kısa sürede alınan kaliteli bir hizmet sayesinde Twitter’da trend topic olmak oldukça kolaydır. Tabii ki bu kadar kısa sürede sizlere bu başarıyı sağlamak firmamızın tecrübesine dayanmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek bu konu hakkında bilgi alabilir ve aldığınız bilgiler doğrultusunda trend topic siparişi verebilirsiniz.

Belirli bir ücret karşılığında sizlere sunduğumuz bu uygulamamız da para ile trend topic olmanın en makul şeklini sizlere sunmaktayız. Yaptığımız işe güvenen bir firma olduğumuz için memnun kalmadığınız süre boyunca para iadenizi de gerçekleştirmekteyiz. Sizlere sunmuş olduğunuz Trend topic hizmeti sayesinde sadece Türkiye de yaşayan değil dünyadanın diğer ucundaki Twitter kullanıcılarına da ulaşabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde 10 milyon kullanıcıya ulaşmanız mümkün olmaktadır. Zaten yaptığımız çalışmalar neticesinde en az 200.000 kullanıcıya ulaşma garantisi ile çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Sizlere kısa sürede gerçek hesaplar karşılığında bir hizmet vermekteyiz. Zaten gerçek hesaplar olmayan sahte ve silinebilme özelliği bulunan hesaplar ile size sunulan bir çalışma asla başarılı olmayacak ve sizi trend topic listesine taşımayacaktır. Yaptığımız çalışmalarda girdiğiniz trend topic listesinde 1 saat kalma garantisi de firmamız tarafından sizlere verilmektedir. 1 saat gibi bir zaman Twitter gibi bir sosyal medya platformunda oldukça uzun bir zamandır ve bu kadar zaman Twitter gündeminde kalarak takipçi sayınızı birkaç katına taşıyabilirsiniz. Gerçek hesapları ile yapılan bir çalışma olmasının sizlere faydası takipçi sayınızın da bot hesap olmadığından düşme olasılığının olmamasıdır.

 

 

 

 

 

Twitterhizmetim

Twitterhizmetim.com ile başarılı sosyalmedya hizmetlerine kavuşacaksınız

Trendtopic Olun

Paranızla trendtopic olmak istiyorsanız tam doğru noktadasınız. Hemen bizimle iletisime geçin !

E-Bültenimize Abone Olun!

Diğer Blog Yazılarımız

Tümünü Görüntüle